Strona główna
Finał wojewódzkiego SZS Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce. 19.06.2026
Nowa galeria Finał wojewódzkiego SZS Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce. 19.06.2026 została dodana do albumu fotograficznego
Kolejny finał naszych uczniów. Po dziewczętach przyszła kolej na chłopców ,którzy po półfinale w Olecku zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego SZS Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce. Łącznie do rozgrywek zgłosiło się 8 szkół. Nasi zawodnicy po dwóch porażkach z SP Mrągowo i SP Dywity zajęli III miejsce w tym turnieju, jednak jest to niewątpliwie jeden z najwyższych sukcesów sportowych naszych uczniów w historii szkoły.Reprezentacja szkoły:
Wiktor Karwowski
Adam Tereszczak
Jan Sztachelek
Stanisław Sztachelek
Wiktor Świderski
Adam Załęski
Jan Mikicin
Aleksy Jaworski.
Karta rowerowa 2026
628 maja oraz 9 czerwca 2026 roku uczniowie klas IV–VIII Szkoły Podstawowej im. gen. Józefa Bema w Bemowie Piskim przystąpili do egzaminu na kartę rowerową.
Celem egzaminu było:
- popularyzowanie zasad i przepisów ruchu drogowego,
- kształtowanie nawyków właściwego zachowania się na drodze,
- upowszechnianie podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy,
- promowanie roweru jako środka transportu, rekreacji i sportu.
Egzamin składał się z dwóch części. Część teoretyczna miała formę testu jednokrotnego wyboru. Pytania dotyczyły ogólnej znajomości przepisów ruchu drogowego, znaków drogowych, zasad obowiązujących pieszych i rowerzystów oraz udzielania pierwszej pomocy. Uczniowie, którzy zaliczyli teorię, przystąpili do sprawdzianu praktycznego na boisku szkolnym. Ta część polegała na ocenie m.in.: przestrzegania przepisów ruchu drogowego, prawidłowej techniki jazdy i pozycji na rowerze,
Finał Wojewódzki w siatkówce dziewcząt. 12.06.2026
Nowa galeria Finał Wojewódzki w siatkówce dziewcząt. 12.06.2026 została dodana do albumu fotograficznego
Finał Wojewódzki w siatkówce dziewcząt.12.06.2025 r. w Giżycku odbył się finał wojewódzki w siatkówce dziewcząt - Igrzyska Młodzieży Szkolnej SZS. Nasza reprezentacja dziewcząt rywalizowała z zespołami z Mrągowa, Kętrzyna, Bartoszyc i gospodarzami Giżyckiem. Trafiliśmy do grupy 3 zespołowej w której graliśmy najpierw z SP Kętrzyn a następnie SP Bartoszyce. Oba zespoły postawiły bardzo wysoko poprzeczkę i musieliśmy uznać wyższość drużyn które regularnie grają i trenują w Siatkarskich Ośrodkach Sportowych. Jednak sam fakt zakwalifikowania się udziały w finale wojewódzkim możemy śmiało uznać za sukces i świetne doświadczenie dla naszych dziewcząt na przyszłość.
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 03.06.2026
Nowa galeria Igrzyska Młodzieży Szkolnej 03.06.2026 została dodana do albumu fotograficznego
2Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w dwóch Półfinałach Mistrzostw Województwa Szkolnego Związku Sportowego - Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Na początek piłka nożna, 2 czerwca wybraliśmy się do Olecka gdzie mierzyliśmy się z dwiema drużynami gospodarzy i SP Wilkasy. Po dwóch porażkach zakończyliśmy turniej na 3 miejscu, pozytywnie jednak oceniamy grę naszych uczniów którzy mimo porażki walczyli jak równy z równym z zawodnikami na codzień trenujacych w miejscowych klubach.Kolejny dzień to 3 czerwca i również Olecko, piękna hala Lega i siatkówka. Rozegraliśmy dwa mecze. Na początek porażka 2:0(11-19) z SP Gołdap i pozstał nam mecz z gospodarzem. Emocji sportowych w tym meczu nie brakowało, i to nasi uczniowie pokazali charakter na boisku wygrywając po ti-breaku 2:1 (25-21, 19-25, 16-14)Dziek
Logowanie
- liczba odwiedzin: 668533
Godziny dzwonków
Niedziela 28.06.2026Kalendarz
- brak danych
Galeria zdjęć
- brak danych