• Wspólnie mocniejsi

• Zgodnie z harmonogramem Ogólnopolskiego Projektu Wspólnie Mocniejsi  uczniowie klas 1-3 wykonali drugie zadanie ph : Tworzymy gry edukacyjne.

Koordynator projektu : Piotr Plona

• Wspólnie mocniejsi

• Uczniowie klasy szóstej wykonali drugie zadanie z Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego Wspólnie Mocniejsi- Plakat edukacyjny. Powstała super gazetka/ plakat Ryby w Polsce.

Szkolny koordynator projektu : Piotr Plona

• Dzień Bezpiecznego Internetu 2024

• W Szkole Podstawowej im. gen. Józefa Bema w Bemowie Piskim działania związane
            z bezpieczeństwem w sieci są prowadzone przez cały rok szkolny. W 2024 działania profilaktyczne związane z bezpieczeństwem w sieci miały kulminację od 6 do 9 lutego 2024. W ramach obchodów DBI 2024 na terenie szkoły były przeprowadzone różne inicjatywy, w których udział wzięła cała społeczność szkolna. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach w oparciu o materiały ze strony https://www.saferinternet.pl. W trakcie akcji powstały liczne prace graficzne – plakaty ścienne, prezentacje multimedialne. Przygotowane zostały gazetki tematyczne na których zamieszczono materiały dotyczące bezpieczeństwa i zagrożeń w sieci.

Opracował: Andrzej Nitkiewicz

• BAL KARNAWAŁOWY 2024

• 13 lutego 2024 r. dzieci z oddziału przedszkolnego z grupy 3-4 latków oraz 5-6 latków bawiły się na Balu Karnawałowym. Przedszkolaki z dumą prezentowały swoje bajkowe stroje przygotowane przez rodziców. Nie zabrakło księżniczek, wróżek, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Manów, Batmanów i innych bajkowych postaci. „Motylki” oraz „Smerfy” świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca. Brały również udział w konkursach. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Radosny, szeroki uśmiech na buźkach naszych pociech to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy.                                          Dziękujemy rodzicom za przygotowanie strojów oraz słodkiego poczęstunku.

Opracowały: E. Jackiewicz, A. Orzechowska, D. Tyszka