• Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego

• Dnia 18  grudnia 2023 r. odbył się w naszej szkole Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego  przeprowadzony przez Piotra Plonę,  który od ubiegłego roku systematycznie prowadzi społecznie pozalekcyjne zajęcia z tenisa stołowego. W zajęciach uczestniczą uczniowie klas I-VIII i chętni rodzice.

W turnieju wzięli udział wszyscy zainteresowani uczniowie, rodzice oraz absolwenci naszej szkoły. Po przeprowadzeniu rozgrywek systemem pucharowym wyłoniono zwycięzców                         w trzech kategoriach wiekowych ( z podziałem na mężczyzn i kobiety).

W kat. klas I-III -I miejsce ex aequo zajęły Joanna  Łada i Gabriela Lekenta

W kat.  klas IV-VIII ( dziewczęta)- I miejsce Izabela Sokołowska, II miejsce Dominika Łada, III miejsce Alicja Lekenta

W kat. klas IV-VI ( chłopcy) I miejsce – Wiktor Karwowski, II miejsce  Adam Tereszczak, III miejsce Wiktor Świderski

W kategorii rodzice/nauczyciele/ absolwenci mężczyźni ( open) I miejsce Robert Świderski, II miejsce Paweł Plona, III miejsce Piotr Łada

W kategorii rodzice/nauczyciele/ absolwenci kobiety  ( open) I miejsce  Małgorzata Plona, II miejsce Iwona Tereszczak, III miejsce Anna  Kowalczuk.

Serdecznie dziękuję sponsorom Pani Ewie i Panu Wiesławowi Rydelek  za atrakcyjne nagrody rzeczowe. Nagrody zostały wręczone zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom turnieju przez panią dyrektor Joannę Grerejczyk i organizatora pana Piotra Plonę podczas Jasełek. Podziękowania składam również rodzicom panu Robertowi Świderskiemu, panu Wojciechowi Parda, panu Piotrowi Łada, państwu Tereszczak, którzy aktywnie wspierają inicjatywę nauczyciela, pomagają w konserwacji i naprawie sprzętu sportowego oraz pełnią opiekę na uczniami  w czasie zawodów organizowanych w szkole i poza nią ( memoriał im. Józefa Świdra).

Opracował : Piotr Plona